Kurz – Začátečníci

Termín: 5-6.11.2022

Na tomto kurzu se věnujeme úplným základům stříhání. Pokud přemýšlíte nad tím, stát se holičem, je tento kurz ideální pro vás. Kurz je dvoudenní. Na kurzu probereme kompletní teorii a praxi stříhání vlasů.

2 dny teorie a praxe

 1. Základy a práce s klienty
  Většina lidí si myslí, že stříhání není žádná věda. Bohužel nebo bohudík, opak je pravdou. Proto v začátcích probereme jak správně pracovat s nástroji, abychom se později vyvarovali zbytečným chybám. Další neodmyslitelnou součástí tohohle řemesla je práce s klienty. Správně si umět rozvrhnout diář, přistupovat k lidem tak, aby se zpátky vraceli.
 2. Vrstvení vlasů a práce s nůžkami
  Hodně holičů má za to, že naše práce je hlavně o práci se strojkem. Vyvedu vás z omylu. Celé stříhání vlasů stojí na tvarech a na tom, jak je správně použít. Proto začínáme s prací nůžkami, abychom se vyvarovali zbytečným chybám a naučili se úplné základy. Právě o tom je vrstvení. Vrstvení se začneme učit na stříhacích pannách.
 3. Gradace vlasů
  Proč zrovna gradace vlasů? Protože gradování patří neodmyslitelně k základům stříhání nůžkami pro klasické účesy.
 4. Práce se strojkem a varianty fadu
  Moderní účesy se neobejdou bez práce se strojkem. Proto se naučíme několik postupů fadování a naučíme se varianty, jakých lze docílit při stříhání strojkem.

V ceně kurzu je prezentace, kterou dostane vytisknutou jako učebnici. Jedna cvičná hlava pro trénink dlouhých vlasů. Následně jeden živý model, kterého ostříháte. Certifikát o absolvování kurzů. Celým kurzem vás provedou dva lektoří.

Cena 14 900,- Kč (kapacita kurzu je 6 osob)

Postup pro registraci:
1) vyplňte registrační formulář níže
2) vyčkejte na potvrzující email s přiloženou fakturou
3) uhraďte fakturu a vyčkejte na potvrzující email s informacemi

Registrace

  * povinné položky